Třetí den školky/ školy v přírodě


edin (62)Do slunečného rána třetího dne školky/školy v přírodě jsme se všichni probudili s úsměvem na tváři. Hned po vydatné snídani jsme se rozhodli potěšit naše maminky a tatínky a nakreslili jsme, školáci i napsali, krásné pohledy s pozdravem z Hipocentra. Když byly pohledy hotové, sešli jsme se s kovbojem Freďákem, který nás naučil plést pravé kovbojské náramky, a tak jsme měli všichni možnost vyrobit si něco krásného na památku. Vyrobené kožené náramky jsme si nasadili na ručičky a vydali se jako „praví kovbojové” na výpravu do překrásného okolí areálu. Děti cestou sbíraly pampelišky a další lesní poklady, závodily v rychlosti a zpívaly si veselé písničky na cestu. Po obědě šli „školkáčci” odpočívat, zatímco školáci vyrazili na procházku do města, kde si pochutnali na výborné zmrzlině. Po návratu vyráběli barevné dráčky, na které mohli převést pocity z našeho pobytu. Po odpolední svačince dorazily pozdravy od maminek a tatínků, ze kterých měly všechny děti obrovskou radost. Hráli jsme spoustu míčových her, trénovali lasování a pozorovali jsme také trénink koníků. Večer nás ještě čekala balónková diskotéka, na kterou jsme si nasadili naše vyrobené masky. Všichni jsme si pořádně zatrsali, zasmáli se a poté jsme již unavení pomalu ulehli do postýlek. Tak milí rodiče, už máme za sebou více než půlku našeho pobytu a brzy budou Vaši miláčci opět spinkat s Vámi v postýlce.

Hlášky dne /MŠ/:

Terezka K.: Na velkého brouka procházejícího se po její malé ručičce reagovala slovy: „Dívej teto, mám nového kámoše!”

Kristýnka: „Tetóóó, Kubíček nechce Aničce půjčit ten lóós!” (myšleno bylo laso 🙂 )

Matyášek: „Teto, je až neuvěřitelné, jak Ríša rychle běhá!”

                    „Teto Domčo, prosím tě, vysvětli mi, jak je možné, že máš tolik balónků, když teta Verunka         jasně řekla, že každý může mít jenom jeden?!”

Anička: Po několikátém upozornění paní učitelky, že už má jít Andulka na večeři, Anička odpověděla slovy: „Víš co teto, já na tady té školce v přírodě KONČÍM!”

Autor: tým EDIN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *